Na RALLYE ŠMÍDL 2019 se představí nová Škoda SCALA nebo futuristický Mercedes Actros

17.04.2019 10:28

Chcete si prohlédnout novou Scalu opravdu zblízka? Nebo raději poslední model tahače od Mercedesu? Na Rallye Šmídl budete mít možnost.

Srdečně Vás zveme na 8. ročník automobilové Rallye Šmídl, který se uskuteční v sobotu 27. dubna 2019. Tématem letošního ročníku je „Auto – Moto“ a účastníci se tak mohou těšit na mnoho zajímavých úkolů pro dospělé i děti právě z této oblasti. Kromě řady vystoupení, soutěží a prohlídky sídla firmy Šmídl na vás čeká představení nového vozu Škoda Scala, který bude na trh oficiálně uveden jen tři dny před Rallye Šmídl. Mimo něj uvidíte také unikátní tahač Mercedes-Benz Actros, který má namísto vnějších zpětných zrcátek kamery. Přijďte se podívat, jak bude vypadat kamion budoucnosti.

Připomínáme změnu místa startu: Amatérská automobilová orientační soutěž letos nebude startovat v Žamberku, jako tomu bylo v předchozích letech, ale v Ústí nad Orlicí. Zázemí soutěže bude v dílnách střední školy automobilní v Ústí nad Orlicí – Hylvátech. Cíl pak bude stejně jako v předchozích ročnících v centrále firmy Šmídl v Žamberku.

Rallye Šmídl není soutěží o rychlosti, ale především o zábavě a dni stráveném s rodinou a přáteli. Zároveň se jedná o akci na podporu bezpečnosti silničního provozu. Soutěží se v kategoriích Family, Hobby a Shell Cup. Součástí trasy jsou vědomostní stanoviště, jízda zručnosti a návštěva zajímavých míst.

Program pro veřejnost startuje od 15 hodin v Žamberku. Akce se koná za každého počasí, vstupné na Soutěžní odpoledne je zdarma.

Těšíme se na vaši účast!ŠMÍDLVíce informací o holdingu Šmídl najdete zde.

© 2019, NIKA Logistics – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

LinkedIn

Nahoru ↑