Pozvánka na 7. ročník Rallye Šmídl

20.03.2018 10:13

Srdečně Vás zveme na již 7. ročník automobilové Rallye Šmídl, který se uskuteční v sobotu 21. 4. 2018.

​Jedná se o amatérskou automobilovou orientační soutěž, kterou naši kolegové z firmy Šmídl pořádají již sedmým rokem v Žamberku. Tato akce není klasickým automobilovým zápolením, jde o “sranda závod” pro rodiny s dětmi (kategorie Family) a automobilové nadšence (kategorie Hobby).

Do „závodu“, který se jede podle itineráře a při dodržování dopravních předpisů, je možné se hlásit až do 21. dubna.

Přihlášku do soutěže naleznete zde.

Posádky čekají celkem dvě etapy se zajímavými úkoly, jízda zručnosti i zajímavé ceny. Nemusíte se bát, že by pro Vás byla akce složitá nebo nemáte dostatečně rychlé a silné auto. Soutěž probíhá za běžného silničního provozu, o rychlosti a objemu motoru to v žádném případě není!

Ve 14 hodin se otevřou brány firmy Šmídl v Žamberku, kde bude připraven program pro širokou veřejnost. Budou připravena soutěžní stanoviště pro děti, ukázky první pomoci, vyprošťování osob z vozidla, stánek Besipu, Městské policie, Policie České republiky či Českého červeného kříže. Nebudou chybět ani velmi oblíbené šlapací moskviče! Vstupné na odpolední program je zdarma.

Téma letošního 7. ročníku jsou DOMÁCÍ MAZLÍČCI, proto nebudou chybět vystoupení se zvířaty. Připravena jsou také taneční vystoupení, projížďka kamionem, ukázka práce hasičů, malování na obličej a mnoho dalšího.

Akce se koná za každého počasí. O občerstvení se postarají dobrovolní hasiči SDH Sopotnice. Můžete se těšit na jejich polní kuchyni a vynikající dobroty!ŠMÍDLVíce informací o holdingu Šmídl najdete zde.

© 2019, NIKA Logistics – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

LinkedIn

Nahoru ↑