Odpovědná firma

Zodpovědné podnikání

podpora-regionu

Pořádáme celou řadu nekomerčních aktivit, které si kladou za cíl minimalizovat dopady našeho podnikání na životní prostředí. Podporujeme dobročinné organizace, sportovní kolektivy a další instituce nejen v našem regionu. Dlouhodobě usilujeme o zvýšení prestiže povolání řidiče kamionů i nákladní dopravy obecně. 

Ekologie

1619084145941

V poslední letech jsme přijali řadu ekologických opatření, které snižují naši spotřebu energií, zlepšují naše odpadové hospodářství nebo omezují zbytečné plýtvání. Pro naše zaměstnance pravidelně pořádáme soutěže o ekologické inovace a nejlepší projekty odměňujeme a realizujeme. Jsme také vyhlášeni svým moderním vozovým parkem: Průměrné stáří našich vozidel nepřesahuje 2,5 roku a všechny kamiony splňují emisní třídu EURO 6 EEV. Dlouhodobě snižujeme spotřebu pohonných hmot i elektrické energie a podíl nerecyklovaných odpadů. 

Kamion vánočních dárků dětem

Kamion vánočních dárků

Každý rok pořádáme Vánoční kamion dětem, kdy naplníme jeden z našich kamionů vánočními dárky od našich partnerů a doručujeme je před Štědrým dnem do stacionářů v Ústí nad Orlicí, Vysokém Mýtě, občanských a nízkoprahových zařízení v Žamberku a Litomyšli nebo do orlickoústecké nemocnice. 

Umění podpory - náš CSR projekt

Umění podpory

Charitativní projekty pro nás neznamenají jen samotnou finanční podporu, ale i dobrovolnou aktivitu našich zaměstnanců. Každý z nich má možnost kvartálně nominovat projekty do interního programu Umění podpory v rámci kterého každé 3 měsíce rozdělíme 50.000 korun mezi tři nejzajímavější projekty, do kterých jsou naši kolegové aktivně zapojeni. Přehled podpořených institucí naleznete v sekci Umění pohybu.

Archív magazínu
Ve všech fázích námi poskytovaných služeb uplatňujeme požadavky na bezpečnost, kvalitu a ekonomický efekt.